اختصاص ۸۰ میلیارد ریال برای استانداردسازی سالن پیامبراعظم آمل

علی رجبی وندچالی مدیرکل ورزش وجوانان مازندران در حاشیه بازدید از تمرینات تیم والیبال دسته یکی کود گلفام آمل در خصوص وضعیت سالن ورزشی پیامبراعظم آمل گفت: این سالن در چند سال گذشته یک بار بازسازی شده، اما با توجه به کمبود امکانات مشهود در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل و تعداد زیاد تیم‌های لیگ برتری این شهرستان و تعدد میزبانی مسابقات استانی و ملی،  بازسازی و استاندارد سازی این سالن یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است.

او از اختصاص اعتبار اولیه ۸۰ میلیارد ریالی برای بهسازی و استانداردسازی سرویس بهداشتی، روشنایی، رختکن تیم‌های میهمان ومیزبان و ورودی وخروجی سالن ورزشی پیامبراعظم آمل از سوی شورای برنامه ریزی فرمانداری واداره کل ورزش وجوانان مازندران خبر داد.

رجبی گفت: هرچند این اعتبار برای رفع نواقص و استاندارد‌های مورد نیاز برای این سالن درحد میزبانی از مسابقات لیگ برتر کافی نیست، اما انتظار داریم با دستور ویژه استاندارمازندران، اعتبار اولیه ومصوب شده به موقع اختصاص داده شود.

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران اضافه کرد، با هاشم جمشیدپناه، رییس اداره ورزش وجوانان آمل جلسه‌ای که برگزارشده، تصمیم‌های تکمیلی برای این سالن و نحوه اجرای کار‌ها مشخص وهرچه سریعتر اجرا خواهد شد.

رجبی با اشاره به اینکه ازماه آینده تیم کاله مازندران درلیگ برتر بسکتبال و کودگلفام آمل در لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل باید از حریفان کشوری خود میزبانی کنند، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا در کمترین زمان، کار بهسازی و برنامه ریزی شده سالن شروع و برای مسابقات آماده شود.

وی ابراز امیدواری کرد، با همکاری فرمانداری، اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل و شرکت‌های خصوصی که تیم‌های آنان درمسابقات مهم ولیگ‌های کشوری شرکت می‌کنند، کمک کنند تا مراحل مختلف بهسازی واستانداردسازی تنها سالن مسابقاتی وقابل اتکا شهرستان آمل هرچه سریعتر انجام شود.
مسئولیت پذیری درنگهداری سالن‌های ورزشی مازندران ضعیف است.

مدیرکل ورزش وجوانان مازندران در بخش دیگری از نحوه نگهداری سالن‌های ورزشی در شهر‌های استان گلایه کرد و گفت: متاسفانه هم پیمانکاران سالن‌ها و هم تیم‌های ورزشی مسئولیت پذیری درنگهداری سالن‌ها کم کاری وکوتاهی دارند و این وضعیت باعث شده تا دستگاه ورزش شرمنده ورزشکاران و هواداران شود.

رجبی افزود: انتظار است که تیم‌های ورزشی درمیزبانی از حریفان وپایان هر مسابقه ای، عوامل آن‌ها درتمیزنگه داشتن سالن همکاری کنند تا شرایط برای بازی بعدی فراهم باشد، نه اینکه بعد سوت پایان هر مسابقه‌ای همه از سالن خارج تا مسابقه بعدی، به فکر کمبود‌ها باشند.

یک سالن مسابقاتی را دستگاه ورزش در شهر‌ها متولی می‌شود
وی یادآورشد: متاسفانه این وضعیت در بیشتر شهر‌های مازندران وجود دارد و به همین علت، با استاندارمازندران صبحت شده و تصیم گرفتیم تا یک سالن درهر شهری به عنوان سالن مسابقاتی دراختیار خود اداره ورزش وجوانان همان شهرستان باشد که حداقل باکیفیت‌تر برای مسابقات باقی بماند.

انتظار از تیم گلفام، در نبود هراز آمل زیاد است
مدیرکل ورزش وجوانان مازندران، همچنین با اشاره به حضور تیم کودگلفام آمل در مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور گفت: به علت کناره گیری تیم هرازآمل از لیگ برتردرفصل جاری، انتظار‌های والیبال دوستان آملی از تیم کودگلفام زیاد است و هم کادرفنی وبازیکنان باید با تلاش بیشتری این انتظارات به حق هواداران آملی را برآورده کنند.

رجبی افزود: خوشبختانه تیم گلفام آمل از سرمربی وتیمی جوان وباانگیزه برخوردار است و انتظار درخشش ازاین تیم به عنوان یکی از نماینده‌های مازندران درلیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور دور از انتظار نیست

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9927

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: