افتتاح و کلنگ‌زنی حدود ۵ هزار واحد مسکن طی هفته دولت در مازندران

علی دیوسالار مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هفته دولت نماد تجلی وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرشکوه ایران اسلامی است.

وی افزود: بی‌شک همه ما باید با تاسی از این شهیدان والامقام و با بهره‌گیری از تلاش و کوشش این عزیزان، در مسیر رشد و پیشرفت ایران اسلامی گام برداشته و زمینه‌های توسعه روز افزون کشور در حیطه‌های مختلف به ویژه حوزه راه و شهرسازی را فراهم کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی این اداره کل در هفته دولت، اضافه کرد: در هفته دولت امسال هزار و ۸۶ واحد (مسکن مهر) در شهرهای ساری، چالوس، نکا، رامسر، شیرگاه، بابل، فریدونکنار افتتاح می‌شود.

دیوسالار افزود: هزار و ۸۳۶ واحد مسکن در شهرهای آمل(۱۰۰۰ واحد)، خنارآباد ساری(۳۰۰ واحد)، محمودآباد(۲۰۰ واحد)، رویان(۲۰۰ واحد) و شیرگاه(۱۳۶ واحد) در طرح نهضت ملی مسکن در زمینی به مساحت حدود ۱۱ هکتار کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت: یک‌هزار و ۸۲۶ واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی و بافت فرسوده شهری در شهرهای ساری، آمل، قائمشهر، بهشهر و بابلسر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران تعریض و بهسازی و آسفالت باند شرقی محور بهشهر – بندرامیرآباد، تعریض و بهسازی و آسفالت محور قائم شهر – کیاکلا – بهنمیر باند غربی، تعریض و بهسازی و آسفالت باند شمالی محور آمل- بابل قدیم، تکمیل و تعریض پل رودخانه‌ای عبداله آباد محور نور- چمستان – آمل در باند شرقی، تکمیل پل فرح آباد ساری با اعتبار هزار و ۵۰۶ میلیارد ریال را از پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت برشمرد.

دیوسالار، از افتتاح پروژه مجتمع اداری سردار شهید هاشمی شهرستان سیمرغ با اعتبار بیش از ۱۹۱ میلیارد ریال در هفته دولت خبرداد و گفت: محوطه زمین این پروژه به طول هزار و ۷۵۰ مترمربع بوده و محوطه‌سازی ۶۴۰ مترمربع و دیوارکشی به طول ۱۴۰ مترمربع انجام شده است.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9901

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: