افزایش ساخت و ساز‌های غیر مجاز در مناطق ییلاقی مازندران

سرپرست معاون عمرانی استانداری مازندران:روستا‌های بدون طرح هادی در راستای نظارت بر ساخت و ساز‌های مناطق ییلاقی استان، تعیین تکلیف می شوند.

به گزارش رسانه اقتصادی حساب روز؛ سرپرست معاون عمرانی استانداری مازندران در نشست با مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: ساخت و ساز‌ها در روستا‌های بدون طرح هادی مصوب به ویژه روستا‌های زیر ۲۰ خانوار مناطق ییلاقی استان افزایش یافته است.

احمد توکلی افزود: روستا‌های بدون طرح هادی باید تعیین تکلیف شوند و روستا‌هایی که قابلیت تصویب طرح هادی ندارند محدوده روستا مصوب می‌شود تا جلوی ساخت ساز غیر مجاز و خارج از محدوده گرفته شود.

وی از کمک مالی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در سفر رئیس جمهور خبر داد و بیان کرد: این پشتیبانی مالی برای کمک به بنیاد مسکن است و در اجرای طرح نیاز به مشارکت در اجرای طرح روستا‌ها است.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه روستا‌هایی که دوره طرح هادی آن‌ها به اتمام رسیده است، بازخوانی خواهد شد، خاطر نشان کرد: دهیاران روستا‌ها نیز برای اجرای طرح هادی از مشارکت عمومی استفاده کنند و البته روستا‌های فاقد طرح هادی در استان برای تصویب طرح درخواست زیاد دارند.

توکلی از شناسایی مسکن‌های بدون پروانه و مجوز در مازندران خبر داد و اظهار کرد: این واحد‌ها بدون توجه به قوانین ساخته شدند و برخورد با سازندگان غیرمجاز مطابق قوانین برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9705

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: