مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اشاره به برقراری پرواز ساری ـ اکتائو (قزاقستان) بیان کرد پیگیری‌های زیادی در این خصوص صورت گرفت که در نهایت منتج به راه‌اندازی این مسیر پروازی شده است.

برقراری پرواز ساری ـ اکتائو قزاقستان

برقراری پرواز ساری ـ اکتائو قزاقستان
سعدالله وطن‌خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از برقراری پرواز ساری ـ اکتائو خبر داد و اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری و حسب رویکرد دولت مردمی و منویات استاندار مازندران، پرواز در مسیر ساری ـ اکتائو( قزاقستان ) دایر شده است.

وی افزود: با توجه به چشم‌اندازهای طبیعی و خدادادی استان مازندران و از طرفی مراودات بازرگانی، اقتصادی و اجتماعی بین استان مازندران و کشورهای حاشیه دریای خزر، پیگیری‌های زیادی در این خصوص صورت گرفت که در نهایت منتج به راه‌اندازی مسیر پروازی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اضافه کرد: پرواز در مسیر ساری ـ اکتائو ـ ساری روزهای سه‌شنبه در تاریخ ۱۶ و ۳۰ خردادماه ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده که در آینده نزدیک مسیر ساری ـ آستاراخان ( روسیه ) ـ ساری نیز اضافه خواهد شد.

وطن‌خواه توسعه مسیرهای هوایی را از راهبردهای این اداره کل در فرودگاه‌های استان مازندران در راستای تدابیر و سیاست‌های کلان استان و محورهای گردشگری کشور خواند و افزود: در آینده نزدیک نیز با توجه به صدور مجوز مرز هوایی رامسر شاهد برقراری پروازها در مسیر رامسر ـ مسقط ( عمان ) ـ رامسر خواهیم بود./فارس

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9610

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: