بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۵۱ پروژه با اعتبار ۵۰۵ میلیارد تومان در هفته دولت نکا

مرتضی رمضانی، شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: خبرنگاران رابط بین مسؤولان و مردم هستند تا خدمات نظام و دولت مردمی آیت‌آلله رئیسی اطلاع‌رسانی شود.

وی گفت: امروز تبیین خدمات دولت مردمی وظیفه مهمی است که برعهده داریم و شعار دولت رئیسی به عنوان دولت مردمی، در کنار مردم بودن است و با دولت مردمی بودن از شعارهای دولت است که عملیاتی شد و خدمات‌رسانی به محرومان، با مردم بودن و مشکلات را لمس کردن برای ما در این دولت اصل است.

سرپرست فرمانداری نکا با بیان اینکه رفع مشکلات مردم دغدغه جدی ماست، یادآور شد: همه نگاه ما کار با همه توان برای رفع مشکلات مردم است که در این راستا مهمترین خواسته مردم مبارزه با فساد در دستگاه‌هاست و باید مدیران حس مبارزه با فساد را در خود ایجاد و تقویت کنند.

رمضانی گفت: دولت سالم، صادق و مردمی رئیسی در کنار مردم است و به خود می‌بالیم و تلاش داریم تا برای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال وارد و شعار ما می‌توانیم را در دستور کار قرار دهیم و به جوانان متخصص خود تکیه کرده تا مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رفع و چرخه اقتصاد به گردش درآید.

وی افزود: در شهرستان نکا با گذشت دو سال از عمر دولت مردمی، برای رفع محرومیت‌ها و حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان، حمایت از سرمایه‌گذاران و تحقق دولت برای رفع مشکلات اقدامات موثری انجام شد.

رمضانی با بیان اینکه ۵۱ پروژه با اعتبار ۵۰۵ میلیارد تومان در هفته دولت نکا در سال جاری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود، خاطر نشان کرد: افتتاح سالن ورزشی با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، خانه بهداشت روستای کلت با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان، در بخش کشاورزی احداث و بهسازی کانال، شن‌ریزی بین مزارع و آبیاری تحت فشار با اعتبار یک میلیارد ۸۶۳ میلیون تومان تومان، بخشی از پروژه‌های هفته دولت نکاست.

وی افزود: در بخش آب ۴ پروژه تامین آب شرب، تجهیز ایستگاه‌پمپاژ، آبرسانی آجند، مجتمع شهدای پی رجه و سید خیل با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان که آبرسانی با حضور استاندار اجرایی می‌شود.

سرپرست فرمانداری نکا یادآور شد: افتتاح طرح‌های بخش راه و بهسازی و آسفالت ولامده و زروم با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان، در بخش صنعت هم بهره‌برداری از واحد تولیدی ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان با اشتغال برای ۲۶ نفر، در حوزه عمرانی شهرداری ۴ پروژه کلنگ‌زنی زیرگذر شمالی، شرقی و پارکینگ طبقاتی و… با اعتبار ۳۴۷ میلیارد تومان و افتتاح غسالخانه با اعتبار ۷ میلیارد تومان از دیگر طرح‌های هفته دولت ما در نکاست.

رمضانی اظهار کرد: در بخش محرومیت‌زدایی ۱۰ پروژه امدادامام خمینی و بهزیستی با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و احداث گلخانه و خشکشویی از پروژ‌ه‌های قابل افتتاح است، درمخابرات ۱۶ پروژه با ۳۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، ۵ پروژه برق با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و استقرار پایگاه انتقال خون ۱۱ میلیارد تومان از طرح‌ها و برنامه‌های دیگر این ایام است.

فرماندار نکا خاطرنشان کرد: دیدار با امام‌جمعه، میثاق با شهدا،دیدار با خانواده شهدا و شهدای کارمندان، تجلیل از مدال‌آوران، ورزشکاران، برگزیدگان قرآنی و فرهنگی و برترین‌ها، تجلیل از کارکنان و مدیران ‌نمونه، افتتاح نمایشگاه تجسمی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، تئاتر خیابانی و… از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی هفته دولت امسال در نکاست.

وی گفت: در سطح شهرستان با مشکلاتی در حوزه نانوایی‌ها و عدم‌پخت نان در برخی ساعات و کمبود سهمیه روبرو بودیم که در این بخش ساماندهی و نظارت انجام و با قوت ادامه دارد.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9905

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: