ترخیص محموله ۵ هزار تنی روغن از بندر نوشهر ‌پس از ۳۰۰ روز

رئیس کل دادگستری استان مازندران از تعیین تکلیف و ترخیص اولین محموله روغن ذخیره شده در بندر نوشهر خبر داد.

به گزارش رسانه اقتصادی حساب روز، رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان مازندران از بندر‌های امیرآباد واقع در شرق مازندران و نوشهر در غرب این استان بازدید به عمل آورد و در جریان مسایل مربوط به ترخیص کالاها قرار گرفت.

در جریان این بازدید ؛ ۱۰ هزار تن روغن خوراکی متعلق به شرکت بازرگانی دولتی ایران بیش از ۳۰۰ روز در مخازن بندر نوشهر مانده بود مشاهده شد که رئیس قوه قضاییه دستور داد در مورد این محموله اقدامات مقتضی انجام شود.

شایان ذکر است؛ کمتر از یک هفته از دستور رئیس قوه قضاییه اولین محموله روغن از نوشهر با همراهی و پیگیری ویژه دولن ترخیص شد، رئیس کل دادگستری استان مازندران از تعیین تکلیف و ترخیص اولین محموله روغن ذخیره شده در بندر نوشهر خبر داد.

حجت الاسلام اکبری در پی سفر اخیر رئیس قوه قضاییه و بازدید ایشان از بندر نوشهر بیان کرد: امروز با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط، یک محموله پنج هزار تنی روغن از بندر نوشهر تخلیه شد؛ مجموع روغن موجود در سیلوهای بنادر استان مازندران ۳۸ هزار تن بوده که طی روزهای آتی نسبت به تعیین تکلیف و ترخیص مابقی آن اقدام مقتضی لحاظ خواهد شد.

وی در خصوص بازدید های اخیری که از مقادیری روغن در انبارهای بنادر استان ذخیره و به دلیل گذشت زمان در خطر فاسد شدن قرار داشته است، افزود: در این راستا با پیگیری ویژه، برگزاری جلسات متعدد و بازدید از بنادر مذکور، دستورات مقتضی در خصوص تعیین تکلیف و تخلیه این روغن ها صادر شد.

لازم به ذکر است؛‌ معاون اول رئیس جمهور روز گذشته با اشاره به برخی مسائل و مشکلات در گمرکات کشور که منجر به عدم ترخیص برخی اقلام و کالاها شده، وزیر امور اقتصادی و دارایی را مکلف کرد در اسرع وقت از گمرکات و سازمان اموال تملیکی بازدید داشته باشد و حداکثر ظرف مدت یک ماه تدابیر و تصمیمات لازم را برای حل و فصل مشکلات و نارسایی‌های گمرک اتخاذ کند.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9629

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: