توزیع ۸ میلیون لیتر سوخت کشاورزی در بهشهر

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از توزیع ۸ میلیون لیتر سوخت کشاورزی یارانه‌ای به کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

غلامرضا قنبری افزود: از ابتدای سال زراعی تاکنون ۸ میلیون و ۵۱ هزار و ۲۳ لیتر سوخت یارانه‌ای به کشاورزان و بهره برداران بخش‌های مختلف کشاورزی شهرستان بهشهر توزیع شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر افزود: دو میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۶۳ لیتر از این مقدار سوخت برای عملیات برداشت اراضی زراعی توزیع و مصرف شد.

قنبری با اشاره به اینکه متقاضیان و فعالان سوخت بخش کشاورزی می‌توانند با مراجعه به سامانه (سدف) و تکمیل اطلاعات درخواستی نسبت به ثبت درخواست برای تحویل سهمیه اختصاصی اقدام کنند، ادامه داد: شرکت نفت نیز در طول سال به صورت فصلی در سامانه مربوطه، مقدار سوخت را شارژ کرده و پس از تأیید مقدار مصرفی فعالان بخش کشاورزی، سوخت مورد نیاز در اختیار این بخش قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه با تلاش، تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم، توزیع بهینه و مطلوب فرآورده نفت‌گاز در مراحل مختلف کشاورزی، سبب تامین و توزیع به موقع سوخت بخش کشاورزی، توسعه و رونق بیش از پیش بخش کشاورزی و رشد اقتصادی منطقه می‌شود، گفت: این مدیریت نسبت به توزیع سوخت برای کاشت، داشت و برداشت محصولات زراعی و باغی، سم پاشی باغات سیاه ریشه و مرکبات، دامداری‌ها، صنایع تبدیلی و گلخانه‌ها نیز اقدام کرد.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9978

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: