رئیس سازمان صمت مازندران بر لزوم توجه جدی‌تر به مقوله تولیدات صادرات محور در استان تاکید کرد و بیان کرد: تولیدات استان صادرات محور باشد.

تولیدات مازندران صادرات محور باشد

نادعلی کهنسال عصر شنبه در نشست با رؤسای انجمن‌های ۹ گانه خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: باید با برنامه ریزی درست به سمتی حرکت کنیم که تولیدات استان مازندران علاوه بر تأمین نیاز داخل، صادرات محور نیز باشد.

وی افزود: برخی زیرساخت‌های صادراتی در استان فراهم است و باید با همدلی و همکاری و تلاش شبانه روزی، دیگر زیرساخت‌های مرتبط با صادرات را در استان فعال کنیم.

وی در ادامه به نقش مهم خانه صنعت، معدن و تجارت به عنوان بازوی کارشناسی تیم اقتصادی استان و مخصوصاً این اداره کل اشاره کرد و افزود: اداره کل صمت مازندران آمادگی دارد تا از نقطه نظر کارشناسی تمامی ذین‌فعان همچون خانه صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و اتاق اصناف و تشکل‌های مرتبط در جهت حل و رفع مشکلات موجود بهره مند و آنها را عملیاتی کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این دیدار صمیمی خواستار ارائه برنامه تحولی در جهت ارتقای صنعت و راه‌های برون رفت از مشکلات موجود از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت و تشکل‌ها و انجمن‌های زیر مجموعه شد.

وی اظهار داشت: افزایش توان کارشناسی در خانه صنعت، معدن و تجارت می‌تواند باعث ادامه فرآیند تفویض اختیار از سوی این اداره کل گردد.

کهنسال در پایان تصریح کرد: باید با کار جهادی و استفاده درست از نیروها و ظرفیت‌های موجود به دنبال ایجاد رضایتمندی بیشتر برای مردم باشیم.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9607

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: