مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بیان کرد : طرح کالابرگ الکترونیک امسال با برخی تغییرات آغاز شد و دولت تصمیم دارد در سال جاری با افزایش جذابیت‌ها و مشوق‌ها، طرح را اجرایی کند.

ثبت ۱۸ هزار و ۴۰۰ تراکنش اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در گلستان

حسینعلی خواجه‌مظفری در جلسه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک با استاندار گلستان اظهار کرد: این طرح در حال حاضر برای افراد دهک یک، دو و سه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی برای ۱۱ قلم کالای اساسی اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح یک طرح سراسری است و در آینده دهک‌های دیگر درآمدی نیز شامل این طرح خواهند شد.

خواجه‌مظفری با تقدیر از فرمانداران شهرستان‌های استان گلستان، تاکید کرد: در این طرح شهرستان مراوه تپه با ۶۵ درصد افراد مشمول این طرح بیشترین تعداد مشمولان و گرگان با ۲۸ درصد کمترین تعداد افراد مشمول این طرح را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین خرید در قالب این طرح در شهرستان گرگان ثبت شده بیان کرد: تاکنون ۱۸ هزار و ۴۰۰ تراکنش در قالب این طرح ثبت شده که بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از یارانه کسر شده و بیش از ۳ میلیارد تومان نیز به صورت نقدی پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: یک هزار و ۴۰۰ فروشگاه خورد و ۹۶ فروشگاه زنجیره‌ای در استان به این سیستم متصل هستند.

خواجه‌مظفری با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه در این طرح در استان متصل شده گفت: فروشنده و شهروندان می‌توانند از طریق نرم افزار تلفن همراه «شما» از جزئیات شرایط خود در طرح مطلع شوند و همچنین مردم عزیز می‌توانند از طریق کد دستوری *۱۴۶۵*۵۰۰* از میزان اعتبار خود مطلع شوند./فارس

ثبت ۱۸ هزار و ۴۰۰ تراکنش اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در گلستان

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9614

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: