خودروی حامل پارچه های قاچاق به مقصد نرسید

سرهنگ محمد محمدپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف ۱۶۵۵طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال از یک دستگاه خودروی تریلر در محور ساری به قائمشهر خبر داد.

به گزارش رسانه اقتصادی حساب روز؛ سرهنگ محمد محمدپور در این باره بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی در پی خبر واصله از پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان مبنی بر اینکه احدی از قاچاقچیان سابقه دار اهل و ساکن استان های جنوبی با استفاده از یک دستگاه خودروی تریلر اقدام به حمل کالای قاچاق از نوع پارچه کرد، مطلع شدند.

وی افزود: با عنایت به اینکه پرونده باندی و سازمان یافته قاچاق پارچه در استان سمنان در دست رسیدگی بوده و عوامل آن پلیس با گسترش چتر اطلاعاتی وکسب اخبار واصله مبنی بر اینکه افراد سابقه داری به صورت حرفه ایی اقدام به قاچاق پارچه از استان های جنوبی به استان تهران می نمایند و این افراد درچند مرحله در استان های مختلف دستگیر شده اند، موضوع به طور ویژه در دستورکار عوامل اداره مبارزه با قاچاق پلیس امنیت اقتصادی مازندران و پلیس اقتصادی استان سمنان قرارگرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: ماموران این پلیس با رصد و تعقیب و مراقبت صورت گرفته، کامیون مورد نظر را در محور ساری به قائم شهر شناسایی و با رعایت موازین شرعی و قانونی، خودروی مذکور را توقیف که محموله بارگیری شده فاقد هرگونه اسناد و مدارک بود.

سرهنگ محمدپور در خاتمه بیان داشت: در بازرسی از خودرو ۱۶۵۵طاقه پارچه به ارزش تقریبی۱۰۰میلیارد ریال به ظن قاچاق کشف و اموال مکشوفه به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل و پرونده در این خصوص تشکیل و در حال رسیدگی می باشد.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9698

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: