دستور رفع مشکلات ۵ واحد‌ تولیدی در مازندران

حجت‌الاسلام محمد صادق اکبر در جلسه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مازندران با تاکید بر پیگیری مجدانه مصوبات جلسات قبلی، بیان کرد: منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید باید سرلوحه کار ما در همه امور قرار گیرد؛ به طوری که خروجی و نتیجه جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، گره گشایی و رفع مشکلات واحد‌های تولیدی باشد.

وی افزود: ما باید با حمایت از واحد‌های تولیدی بزرگ و کوچک نقش خود را در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور به ویژه استان خود ایفا کنیم؛ بر این اساس دستگاه قضایی استان همسو با تمامی دستگاه‌های اجرایی از تمامی ظرفیت‌ها و توانایی‌های خود در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی استفاده خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران اظهارکرد: در راستای حمایت‌های دستگاه قضایی استان، بازدید و سرکشی از واحد‌های تولیدی در جهت بررسی وضعیت فعالیت و مشکلات شرکت‌ها انجام می‌شود تا با شناخت و حل مشکلات، تولید کنندگان به فعالیت خود ادامه داده و از تعطیلی کارگاه تولیدی جلوگیری شود.

در این جلسه مشکلات گروه پنج صنعتی آب بند بابل، کارخانه نساجی قائمشهر، شرکت فولادین ذوب آمل، مجتمع پرورش ماهیان خاویاری (قره برون- اسلامی) و یک واحدگردشگری در اراضی ساحلی فرح آباد ساری مطرح و دستورات لازم برای حل مشکلات این واحد‌های صنعتی صادر شد.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9767

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: