دست آورد هایی نو برای دولت مردمی در قائمشهر

به گزارش حساب روز و به نقل از خبرگزاری فارس:
فرمانداری شهرستان قائمشهر به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نشست خبری را با اصحاب رسانه و مطبوعات برای ارائه گزارش کار ها و عملکرد دولت مردمی برگزار کرد.

جوادمولایی قرا نماینده عالی دولت در شهرستان قائمشهر در این جلسه سخنان خود را با نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر شروع کرد و این روز را به دیگر دولت مردان مردمی کشور تبریک و تهنیت گفت.

فرماندار قائمشهر با توجه به اهمیت و جایگاه رسانه خبرنگاران را سربازان خط مقدم جبهه آگاهی و اطلاع رسانی مردم دانست و این مطلب را خاطر نشان کرد که اصحاب رسانه با انعکاس اخبار عملکرد های هفته دولت امید آفرینی را به جامعه تزریق میکنند.

وی بیان کرد: پروژه بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی جدید رازی که از مطالبات به حق مردمی بوده پس از ۱۷ سال روی زمین ماندن، نهایتا با حدود ۹۰۰ میلیارد تومان با مساعدت ریاست جمهور و تلاش شبانه روزی استاندار و نماینده های حوزه انتخابیه تکمیل و تجهیز شده است و بزودی با حضور مسئولین کشوری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.

این فرماندار ولایی با بیان این مطلب که در حوزه نهضت ملی مسکن، عملیات پروژه ۱۲۰ واحدی مجتمع مسکونی غدیر و انجام قرعه کشی برای متقاضیان، زمین حاجی آباد، پشت کنسرو و ارطه آغاز شده است، افزود: تقاطع غیر هم سطح شهید مهدوی پس از سال ها وقفه، تکمیل ورزشگاه شهید وطنی، اجرای پروژه های مخابراتی حدود ۳۰ طرح به ویژه در روستاها، حل مشکل برق صنعتی با احداث پست در پرچیکلا و حل مشکل ۴۵ روستای دارای ضعف ولتاژ، اصلاح شبکه و حل معضل آبرسانی شهرستان را از جمله اقدامات و پروژه های شاخصی است که در حوزه شهرستان طی یک سال اخیر انجام شده است.

وی اضافه کرد که آماده بهره برداری از خط پردازش زباله شهرستان دو دو مرحله هستیم که در آبان ماه انجام میشود و همچنین پروژه رو گذر سوخته کلا که سال های سال روی زمین مانده بود با پیگیری های فراوان پیمانکاری جدید انتخاب شده است برای ادامه پروژه که به تسریع روند بهره برداری کمک میکند.

مولایی در پایان صحبت هایش از موفقیتی بزرگ صحبت کرد که رتبه نخست شهرستان قائمشهر در جذب اعتبارات بوده و افتخاری بزرگ در راستای پیشرفت و موفقیت های قائمشهر در مسیر آبادانی بیشتر است.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9920

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: