رشد سفرها‌ی هوایی در مازندران/ پروازها در خرداد ۱۲ درصد رشد نشان می‌دهد‌

مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: در خردادماه شاهد رشد ۱۲ درصدی تعداد پروازها در مسیرهای داخلی و خارجی پروازی بودیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های مازندران،سعدالله وطن خواه مدیرکل فرودگاه های مازندران اظهار داشت: فرودگاه ۲۳۲ پرواز در ماه خرداد داشت و با اعزام و پذیرش ۳۳ هزار و ۸۱۴ نفر مسافر در ماه خرداد جایگاه سیزدهم در فرودگاه‌های کشور را بدست آورده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران به رشد ۱۲ درصدی تعداد پرواز‌های این فرودگاه اشاره کرد و افزود: تعداد مسافران نیز رشد ۸ درصدی نشان می‌دهد.

وی با اشاره به رشد آمار پرواز و مسافر از فرودگاه بین‌المللی شهدای ساری در ماه گذشته تصریح کرد: خردادماه در مقایسه اردیبهشت ماه ۱۸ درصدی پرواز رشد داشت و ۱۰ درصد نیز در اعزام و پذیرش مسافر رشد داشتیم.

وی از افزایش تقاضا مسافرت در فرودگاه نوشهر هم خبر داد و خاطرنشان ساخت: با پیگیری‌های مستمر، تقاضای سفرهوایی، و آمار مسافرت پروازی در فرودگاه‌های شهدای نوشهر و رامسر رشد نشان می‌دهد و در حال حاضر هفتگی ۷۶پرواز در مسیر‌ داخلی و خارجی از فرودگاه بین‌المللی شهدای ساری به مقصد داخلی یا خارجی انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران همچنین به تصویب مرز هوایی رامسر، اشاره کرد و گفت: هر هفته یک پرواز در مسیر مسقط – رامسر- مسقط انجام می شود.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9753

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: