سی امین دوره جشنواره آگرفود در تهران برگزار شد

آقای حمیدرضا محمدی کلاریجانی مدیر اجرایی و خانم زهرا حیدری نماینده ویژه مدیر مسئول مجموعه رسانه اقتصادی حساب روز در سی امین دوره جشنواره نمایشگاه صنایع کشاورزی،مواد غذایی،ماشین آلات و صنایع وابسته حضور یافتند.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه اگروفود به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی، از جمله موضوعاتی است که در سطح جهانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

همچنین؛ این نمایشگاه سالانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند و با دیگر شرکت‌های مرتبط با این صنایع آشنا شوند. در این مقاله به بررسی چندین جنبه مختلف مرتبط با نمایشگاه اگروفود پرداخته و به بررسی اهمیت این رویداد برای صنعت غذایی و کشاورزی، تأثیرات آن بر روی اقتصاد و برخی مسائل مرتبط با محصولات کشاورزی و غذایی پرداخته خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه اگرفود از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ خردادماه ۱۴۰۲ توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران برای سی امین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری است.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9641

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: