مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران

اولین نشست خبری صادق درودگر و سیدمهدی رحمتی مدیر عامل و سرمربی باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران در سوم تیر ماه سال ۱۴۰۲ با حضور اصحاب رسانه در سالن آمفی تاتر شهرداری شهرستان قائمشهر برگزار شد.

سید مهدی رحمتی که سابقه چهار سال مربی گری با تیم های لیگ برتری الومینیوم اراک و مربیگری در لیگ قهرمانان اسیا را با شهرخودرو مشهد در کارنامه خود دارد این بار سکان هدایت تیم با ریشه ی نساجی مازندران را بر عهده گرفته است.

وی همچنین سابقه سنگربانی در تیم‌های استقلال تهران، فجر سپاسی شیراز، سپاهان اصفهان و مس کرمان و پدیده مشهد را در کارنامه دارد.

رحمتی در شروع نشست خبری چنین بیان کرد با افتخار نساجی را انتخاب کرده ام و دست یاری به سوی پیشکسوتان و عاشقان این تیم دراز میکنم تا با هم بتوانیم نساجی را به آن جایگاه اصلی که لایقش است برسانیم.

سرمربی جدید نساجی مازندران ادامه داد و گفت نساجی هواداران پرشوری دارد که هیچوقت تیمشان را تنها نمیگذارند و همیشه آن را همراهی و همیاری میکنند حتی زمانی که نساجی در خانه رقیبان بازی دارد هواداران این تیم حضور حداکثری دارند تا تیمشان سربلند از زمین بازی خارج شود و امسال هم بنده این تقاضا را دارم که در این فصل مانند فصل های قبل دستشان روی شانه ما باشد و با انرژی های خود باعث دلگرمی بنده و تیم باشند.

رحمتی از این که تیمش نمیتواند در جام باشگاه های اسیا در قائمشهر میزبانی کند ابراز تاسف کرد و اینطور اظهار داشت که زمان زیادی گذشته و کاری صورت نگرفته و در این بازه بسیار کوتاهی که در پیش داریم بعید است که عملی برای آماده سازی استادیوم برای این تورنومنت صورت بگیرد.

این سرمربی جوان و آینده دار در جواب سوال به برخی از اصحاب رسانه و خبرنگاران که به استفاده از بازیکنان بومی و مازندرانی در نساجی اشاره کرده بودند گفت: استان مازندران پتانسیل بسیار بالایی دارد و فوتبال ایران به این استان مدیون است و شرایط امسال بسیار متفاوت تر و سخت تر است و ۱۹ سهمیه بزرگسالان داریم و در سهمیه های زیر ۲۳ و زیر ۲۱ سال بازیکنانی را از مازندران وارد تیم بزرگسالان میکنیم که شایستگی اش را داشته باشند و به این موضوع اشاره کرد در نیم فصل سال گذسته نزدیک به ۱۵ بازیکن پایه آلومینیوم اراک را به رده بزرگسالان این باشگاه انتقال داده و در هفته های پایانی از این بازیکن ها بهره بری کرده است.

دکتر صادق درودگر سرپرست مدیر عاملی باشگاه نساجی مازندران هم در تاکید به حرف های سرمربی تیمش به این موضوع پرداخت که هنوز برای گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان آسیا در قائمشهر زمان داریم ولی چیزی به قطع تمام شده نیست و احتمال مهیا کردن این مهم در مازندران وجود دارد.

درودگر اضافه کرد و گفت سید مهدی رحمتی باید ابزار لازم برای رسیدن به موفقیت را داشته باشد و ما هم در تلاش هستیم تا بتوانیم این مسیر را برای او هموار تر بکنیم.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9670

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: