مسئول خانه تجاری ایران و داغستان روسیه خبرداد

به گزارش حساب روز حسن افراخته رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل هلدینگ لزیر و کمپانی لزیر روسیه و مسئول خانه تجاری ایران و داغستان در ایران از قرارداد میان این هلدینگ، کمپانی لزیر روسیه و خانه تجاری با هلدینگ هیرمند و همچنین دانشگاه علم و صنعت ایران خبر داد.

به گفته ایشان این قرارداد بسیار مهم در خصوص ایجاد صندوق توسعه سرمایه گذاری شرکت های دانش بنیان ایرانی وروسی و در واقع ایجاد یک فاند میان ایران و روسیه منعقد شده است .

وی در رابطه با هلدینگ لزیر و عملکردهای آن اظهار کرد: این مجموعه یک تولیدی چندمنظوره کشاورزی و صنعت است که در حوزه آبزیان و کشاورزی و صنایع وابسته فعالیت دارد، همچنین محصولات این هلدینگ شامل گوشت انواع ماهیان خاویاری و گرم آبی و سردآبی و خاویار و برنج وکنسرو ماهی و محصولات کشاورزی و صنایع وابسته و صادرات به کشورهای هدف از جمله کشورهای cis و اوراسیا و…دیگر کشورهای همسایه بازار هدف و واردات محصولات مورد نیاز ایران از آن کشورهاست .

حسن افراخته این مجموعه را بسیار توانمند در زمینه اقتصادی دانست و افزود: تحت پوشش این هلدینگ توانستیم چندین قرارداد مهم در زمینه فروش محصولات و انتقال تکنولوژی به جمهوری داغستان و فدراسیون روسیه و کشورهای حوزه یاد شده صورت دهیم.

مدیرعامل هلدینگ لزیر ادامه داد: اگر قرارداد منعقده با هلدینگ هیرمند دانشگاه علم و صنعت ایران در راستای صندوق سرمایه توسعه سرمایه گزاری بین ایران و روسیه خصوصا داغستان انجام و تاسیس شود، گشایشی در پروژه های مهم کریدور شمال و جنوب را شاهد خواهیم بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اکثر قراداد هایی که با تولیدکنندگان و تجار داشتیم، آقای آندری تانایوف نماینده دولت و رئیس جمهور داغستان در ایران حضور داشته و شخصا از این معاملات تجاری جهت گسترش روابط ایران و داغستان حمایت ویژه ای داشته است.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9805

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: