ناگفته هایی درباره رادیو مازندران

به یادداشت خبرنگار رسانه اقتصادی حساب روز: بارها خواستم در مورد رادیو و حقایقی که در آن جاری است بنویسم و مردم را آگاه کنم اما همین مدیران کنونی رادیو در مازندران جلویم را گرفتند و نگذاشتند این حقایق را بیان کنم اما امروز سکوتم را می شکنم تا مردم بدانند در این رسانه استانی چه خبر است به قولی بادا باد!

آقایان مدیران رادیو، چرا نباید مردم بدانند هر ماه بیش از ۲۰ هزار پیامک به برنامه های مختلف رادیو مازندران ارسال میشود که اکثرا مطالبات و دردِدل های اقشار مختلف جامعه است که می‌خواهند شما آن ها را پیگیری کنید..

روی آنتن بردن یک برنامه زنده هزاران مکافات و دردسرهای خاص خودش را دارد اما ۷۰ درصد برنامه های رادیو در مازندران زنده روی آنتن می‌رود که شامل ۴ هزار و ۱۰۰ ساعت برنامه در سال است که می شود روزی ۸ ساعت در روز!!

به خدا قسم تهیه‌کنندگان‌ این رسانه از فرط تولید برنامه های درخواستی مخاطبین، اکثرا دچار بیماری های ارتوپدی شده اند!

۱۰۰ عنوان برنامه در سال که بتواند فقط نظر مردم را در ۲۵۰ هزار پیامک سالانه به خود جلب کند کار ساده ای نیست و استخوان می شکند!!

بسیاری از رادیوهای استانی آرزو میکنند در رتبه چهار یا پنجم ارزیابی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار بگیرند اما کسی نمی داند یعنی نباید بداند یا نمی خواهند که مردم‌بدانند رادیو در مازندران رتبه اول کشور را در دو مقعطع شش ماهه کسب کرد!

با این حال آقایان مدیر در رادیو می گویند این ها را جایی بازگو نکن نیاز نیست مطرح کنی.
می پرسم چرا؟ می‌گویند ما داریم وظیفه مان را انجام میدهیم کارِمان تولیدمحتوا و برنامه سازی برای هزاران مخاطبی است که هر روز با تماس و پیامک با ما در ارتباط اند و نیازی به اطلاع رسانی و هیاهو کردن نیست!!

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9776

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: