پرداخت۱۶۶ میلیارد تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در ساری

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، سید اسماعیل علوی با بیان اینکه سال گذشته ۲۲۲ میلیارد ریال تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی به شهرستان ساری اختصاص یافت، اظهار کرد: متقاضیان تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان برای دریافت ۴۳۶ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال به بانک کشاورزی معرفی شدند که تا پایان سال گذشته ۱۶۶ میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال از این تسهیلات به آنان پرداخت شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این مدیریت و یا مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها نسبت به ارائه درخواست اقدام کنند، افزود: متقاضیان پس از تکمیل پرونده برای دریافت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به بانک کشاورزی معرفی می‌شوند.

وی تصریح کرد: سال گذشته ۶۶ دستگاه انواع ادوات کشاورزی شامل ۳ دستگاه تراکتور، ۲۳ دستگاه کمباین برنج، ۱۱ دستگاه نشاگر برنج، دو دستگاه پهپاد سم پاش، ۱۷ دستگاه تیلر و ۱۰ دستگاه ادوات دیگر به ناوگان ماشینی بخش کشاورزی ساری اضافه شد.

علوی با تاکید بر نقش موثر اعطای تسهیلات در اشتغال زایی و تولید ادوات کشاورزی، گفت: تراکتور‌های ایرانی بیشترین سهم بازار این محصول را به نام خود ثبت کردند چراکه هم قیمت آن‌ها نسبت به نمونه‌های خارجی مناسب بوده و هم از پشتیبانی خدمات مطلوبی برخوردار است

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9741

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: