۱۰۰۰ محصول دانش بنیان در مازندران تولید شد

روح الله سلگی عصر دوشنبه در اولین جلسه ستاد اردوهای راهیان پیشرفت مازندران گفت: پیشرفت محسوس کشورمان در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مایه حیرت و عصبانیت جریان غربگرا و دشمنان شده است.

وی لزوم توجه به امید آفرینی را خاطرنشان کرد و افزود: آشنایی نسل جوان و نوجوان با پیشرفت‌های علمی، فرهنگی، دفاعی و صنعتی موجب اعتلای کشور می‌شود.

این مسئول از راه اندازی ستاد ملی راهیان پیشرفت با ابلاغ رئیس‌جمهور در کشور خبر داد و افزود: برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت با شرکت جوانان و نوجوانان در سطح کشور در دستور کار قرار گرفت.

وی با تشریح بخشی از دستاوردهای بی بدیل مازندران در عرصه‌های علمی و نوپدید به سازماندهی ۴ هزار و ۲۰۰ نفر از جوانان نخبه در ۳۰۰ شرکت دانش بنیان این استان اشاره کرد و افزود: هم اکنون ۱ هزار محصول فناورانه از سوی این شرکت‌ها تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شود.

سلگی با اشاره به تلاش جریان غربگرا و دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی در کشور اظهار کرد: جریان معتقد به اندیشه‌های غربی با وادادگی و انفعال در پی وابستگی کشور به غرب است و توانایی‌های داخلی را به هیچ می‌انگارند.

معاون استاندار با اشاره به ماهیت فرهنگی انقلاب، اصول آرمانی کشور را متکی به توانستن و تحقق اراده‌های ایمانی دانست و افزود: دشمنان بیرونی با همگرایی جریان غربگرا از طریق فضای مجازی و رسانه‌های پرشمار تغییر جریان فکری نسل جوان و نوجوان کشورمان را هدف گرفته است.

وی با بیان اینکه دین ستیزی بن مایه جریان لیبرالی غربی است اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با اتکا به توانایی جوانان غیرتمند خود انحصار علم و تکنولوژی‌های نوین علمی و فناورانه در جهان را شکست که همه این دستاوردها محصول تبلور اندیشه‌های دینی است.

در این جلسه مقرر شد با هدف آشنایی جوانان و نوجوانان با دستاوردها و پیشرفت‌های مازندران در عرصه‌های مختلف اردوهای پیشرفت با همکاری دستگاه‌های اجرایی برگزار شود

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9820

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: