۵۰۰ میلیون تومان؛ هزینه اتمام حضور نماینده مازندران در لیگ برتر تکواندو نوجوانان

رئیس هیأت تکواندوی شهرستان سوادکوه، هفته جاری در جریان مسابقات انتخابی تنها نماینده مازندران در لیگ برتر تکواندوی نوجوانان که ۱۴۰ ورزشکار از سراسر مازندران و استانهای شمالی شرکت کرده بودند؛ در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار حساب روز مازندران گفت: با توجه به اینکه در لیگ برتر نوجوانان امسال، تیم هیأت تکواندوی سوادکوه تنها نماینده مازندران می‌باشد، ما بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان برای اتمام این رقابتها نیاز داریم.

وی در خصوص انتخابی این تیم توضیحاتی را افزود: طی انتخابی مرحله اول بالغ بر ۱۴۰ ورزشکار از سراسر مازندران و استانهای شمالی شرکت کرده بودند که از بین این نفرات تعدادی با نظر کادر فنی به دور دوم انتخابی راه پیدا کردند؛ تنها خواسته ما از مسؤولین شهرستان، حمایتهای مالی بود که در این مسیر نیاز داریم.

مجتبی امیری در ادامه خواستار حمایت مسئولین از لحاظ مادی و معنوی شد و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تقریبا بعد از ۱۵ سال مجددا این اتفاق در شهرستانمان رخ داده است، از مسئولین تقاضا داریم حمایت هایشان تنها معنوی نباشد و در عمل هم قابل مشاهده باشد.

لازم به ذکر است؛ عضو شورای فرادست مازندران که به اتفاق ریاست اداره تربیت بدنی سوادکوه در این مسابقات انتخابی حضور یافته بود در پاسخ به این خواسته به خبرنگار حساب روز اظهار کرد: بنده از طرف کلیه اعضای شورای شهر و شهردار محترم، قول مساعدت و همکاری لازم را به آنها دادم، ما در کنار شمائیم و مطمئن باشید برای شما و همه ورزشکاران آرزوی موفّقیت داریم و به شما در برگزاری مسابقات و شرکت در لیگ تکواندو کشور کمک می‌کنیم.

محمّد قاسم نژاد در پاسخ به نحوه کمک به هیاتهای ورزشی و اشخاص و شهروندان پاسخ داد: بیشترین درخواستی که از سوی هیآتهای ورزشی و یا اشخاص و شهروندان عزیز که به شورا و شهرداری ارائه می‌شود، مالی است و ما و شهرداری توانستیم در حد توان خودمان کمک کرده تا مردم از دستگاهها، ادارات و نهادها ناامید نباشند و هرنوع کمکی که باشد به هیأت تکواندو و همه ورزشکاران انجام خواهیم داد.

وی کمک هایی که به هیات های ورزشی و افراد و مؤسساتی انجام می‌شود را به‌عنوان نمایندگان مردم و شهرداری به‌عنوان اداره‌ای که شهروندان در آن دخیل هستند، عنوان کرد و در پایان تصریح کرد: این هدایا و این کمکها از سوی شهروندان زیراب به این عزیزان است.

لینک کوتاه خبر:

https://hesaberoz.ir/?p=9651

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: